Banky


V okolí domu máme k dispozici všechny významné banky (Česká spořitelna, Komerční banka, UniCredit Bank, ČSOB, GE Money Bank). Dostatek bankomatů. Mnoho zástupců pojištoven.

Česká spořitelna, a.s.

30-1-ceska-sporitelna (110x55)
Banka poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím. Nabízí hypotéky, úvěry, debetní a kreditní karty.

Komerční banka, a.s.

logoKB (1) (120x64)
Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Nabízí depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví.

GE Money Bank, a.s.

index (104x32)
Nabídka bankovních produktů jak drobným klientům, tak malým a středním firmám. Důraz je kladen na poskytování úvěrových služeb.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

unicredit (100x23)
Banka poskytuje všechny druhy bankovních služeb v tuzemském i zahraničním styku a poradenství.

Mapa okolí

Genius loci

Vyšehrad, jedna z nejpůsobivějších památek celé Prahy, ačkoliv je zdejší pevnost o pár let mladší, nežli Pražský hrad, její energie je tak silná, že se Hradu snadno vyrovná. Genius loci této památky způsobil, že toto místo stále přitahuje lidi, ačkoliv vlastně ani nevědí, co je na něm tak magické.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Neklanova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

V součastné době probíhá kompletní rekonstrukce celého domu se snahou zachovat původní prvky domu (nová střecha, výstavba výtahu, stoupačky, fasáda).

Byty na prodej Byty na prodej

Neklanova 22, Praha 2
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání