Genius Loci


Vysoko nad vltavským břehem vypíná se vysoká skála, na níž od nepaměti stojí Vyšehrad; jedná se o jednu z nejpůsobivějších památek celé Prahy, ačkoliv je zdejší pevnost o pár let mladší, nežli Pražský hrad, její energie je tak silná, že se Hradu snadno vyrovná. Vypráví se, že právě zde a na Pražském hradě jsou velmi siné ,,prameny“ energie, jejichž účinky se potkávají nad Karlovým mostem, kde se k nim přidává moc staroměstského zřídla; ať je to jakkoliv, genius loci vyšehradský způsobil, že toto místo stále přitahuje lidi, ačkoliv vlastně ani nevědí, co je na něm tak magické.

Fotogalerie

Genius loci

Vyšehrad, jedna z nejpůsobivějších památek celé Prahy, ačkoliv je zdejší pevnost o pár let mladší, nežli Pražský hrad, její energie je tak silná, že se Hradu snadno vyrovná. Genius loci této památky způsobil, že toto místo stále přitahuje lidi, ačkoliv vlastně ani nevědí, co je na něm tak magické.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Neklanova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

V součastné době probíhá kompletní rekonstrukce celého domu se snahou zachovat původní prvky domu (nová střecha, výstavba výtahu, stoupačky, fasáda).

Byty na prodej Byty na prodej

Neklanova 22, Praha 2
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání