Rašínovo nábřeží


Na pravém břehu Vltavy najdeme Rašínovo nábřeží. Tvoří jej úsek od Vyšehradského tunelu, přes Výtoň, kde jej překračuje Železniční most, přes Palackého náměstí, kde z něj odbočuje Palackého most, až na Jiráskovo náměstí, kde z něj ústí Jiráskův most. Kromě komunikace vede po většině jeho délky také náplavka. Na tzv. náplavce je značená cyklistická trasa a slouží též jako vycházková promenáda. Najdeme na ní i několik přístavišť. Pravidelně se zde konají farmářské trhy, kde je možné nakoupit produkty od českých farmářů. Podél Rašínova nábřeží si můžete prohlédnout celou řadu pražských památek, jako je například Tančící dům nebo Podskalská celnice na Výtoni.

Fotogalerie

Genius loci

Vyšehrad, jedna z nejpůsobivějších památek celé Prahy, ačkoliv je zdejší pevnost o pár let mladší, nežli Pražský hrad, její energie je tak silná, že se Hradu snadno vyrovná. Genius loci této památky způsobil, že toto místo stále přitahuje lidi, ačkoliv vlastně ani nevědí, co je na něm tak magické.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Neklanova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

V součastné době probíhá kompletní rekonstrukce celého domu se snahou zachovat původní prvky domu (nová střecha, výstavba výtahu, stoupačky, fasáda).

Byty na prodej Byty na prodej

Neklanova 22, Praha 2
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání