Vyšehrad


Pražský Vyšehrad patří mezi nejkrásnější a nejznámější místa Prahy. Je to úžasné místo, které je spojeno s bájnou kněžnou Libuší, která věštila slávu naší matičce Praze a nebo s věrným koněm Šemíkem, který strašným skokem zachránil svého pána Horymíra. Vyšehrad je místo mnoho tváří. V minulosti býval královským městem s velkou zástavbou. Později také vojenskou pevností s pravými podzemními chodbami. Vyšehrad místo kde dýchá historie. A hlavně nesmíme zapomenout na opravdovský skvost, na zdejším hřbitově jsou pohřbeni velikáni naší historie.

 

Fotogalerie

Genius loci

Vyšehrad, jedna z nejpůsobivějších památek celé Prahy, ačkoliv je zdejší pevnost o pár let mladší, nežli Pražský hrad, její energie je tak silná, že se Hradu snadno vyrovná. Genius loci této památky způsobil, že toto místo stále přitahuje lidi, ačkoliv vlastně ani nevědí, co je na něm tak magické.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Neklanova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

V součastné době probíhá kompletní rekonstrukce celého domu se snahou zachovat původní prvky domu (nová střecha, výstavba výtahu, stoupačky, fasáda).

Byty na prodej Byty na prodej

Neklanova 22, Praha 2
Slogany

... v bytě, který připravíme podle vašeho přání